Your IP address : 18.234.247.75
اتوماسیون ثبت دامنه و هاست آنلاین تارگان راه اندازی شد
 

 در صورتیکه قبلا در سایت ثبت نام کرده اید اینجا کلیک کنید                  در صورتیکه کاربر جدید هستید اینجا را کلیک کنید

 خدمات ثبت دامنه شرکت تارگان،  که با قابليتهايي کم نظير ارائه مي شوند اين امکان را به شما مي دهد که با صرف هزينه اي اندک، نام تجاري خود را در اينترنت، جهاني کنيد. تارگان، کارگزار رسمي پژوهشگاه دانشهاي بنيادي و نيز نماينده شرکتهاي DirectI و SRSPlus مي باشد. با استفاده از خدمات ثبت دامنه جایگاه، شما مي توانيد دامنه هاي با پسوند COM, .NET, .ORG, .INFO, .BIZ, .WS, .IR را از يک الي ده سال به نام خود ثبت نموده و در بخش مدیریت دامنه سایت آنها را به صورت RealTime مدیریت کرده و مشخصات مالک و DNS آنها را تغییر دهید.

 
بدون شک یک سرویس میزبانی (هاستینگ) مناسب می تواند در کیفیت وب سایت شما بسیار موثر باشد.زمان Uptime مناسب، سرعت خوب و امنیت بالا از مهمترین ویژگی هایی هستند که نیاز است در هنگام انتخاب سرویس دهنده فضای میزبانی وب به آن ها توجه ویژه نشان دهید.خدمات نگهداري و ميزباني سايتهاي اينترنتي يکي از اولين خدمات ارایه شده در شرکت تارگان بوده و اين شرکت با 10 سال سابقه در اين زمينه يکي از اولين شرکتهاي ايراني ارایه دهنده خدمات وب هاستينگ مي باشد.تجربه طولاني ارایه اين خدمات باعث گرديده که شرکت با در نظر گرفتن کليه نيازهاي مشتريان و با استفاده از بهترين تجهيزات و امکانات به  يکي از مطمئن ترين سرويس دهنده هاي ايراني مبدل گردد.
 
 
خدمات سرور اختصاصي و VPS، سرویسی کارآمد براي موسسات و سازمان‌هاي بزرگ است كه نمي‌توانند يا نمي‌خواهند به هر دليل از سرورهاي اشتراكي با ديگر سازمان‌ها استفاده كنند. از آن‌ جا كه در اين روش، یک کامپیوتر سرور به طور کامل به همراه پهنای باند بالا در اختيار مشتري قرار مي‌گيرد، امكانات متنوعي براي يك سازمان بزرگ فراهم مي‌آيد که از آن جمله مي‌توان به فضای بسیار بیشتر جهت ذخیره سازی اطلاعات، IP های اختصاصی، پهناي باند بسيار زياد، تامين بستر ترافيك ماهانه‌ بيش از ميزان معمول، تسلط و كنترل كامل بر روي سرور اختصاص يافته، امکان نصب نرم‌ افزارهاي دلخواه بر روي سرور، تهيه نسخه پشتيبان از اطلاعات و داده‌ها در هر زمان دلخواه و عدم محدودیت در مديريت محتواي سرور اشاره كرد.

 
صفحه اصلی مشاهده نسخه چاپی
تعداد بازدید : 11584 تاریخ آخرین بروزرسانی : چهارشنبه، 10 تير 1388
Copyright © 2010 - Targan Management Systems Powered by targan.ir ®